Menu
DJPOHOTOVOST.CZ - Professional music service


Hodnocení

David a Pavla Stanovští (Praha)

Byl plný parket!

DJ pohotovost jsme si vybrali zcela náhodou a byli jsme s nimi velice spokojení. Komunikace byla bezvadná, na svatbu dorazil DJ s velkým předstihem. Měla jsem trochu strach, aby lidé nezačali tančit až v pozdějších hodinách, ale již od začátku byl plný parket, takže jsme nakonec i vynechali připravené hry, jelikož se všichni náramně bavili :-) Ještě jednou moc děkujeme, manželé Stanovští.
David a Pavla Stanovští (Praha)
Jan a Jana Nohejlovi (Františkovy Lázně)

Děkujeme!

Děkujeme za skvělou muziku. Moc jsme si to užili. :)
Jan a Jana Nohejlovi (Františkovy Lázně)
Michal a Zuzana Vajtrovi (Nučice)

Opravdu nezapomenutelný!

Strašně moc děkujeme za úžasný večer. I když to ze začátku nevypadalo, dokázali jste zvednou ze židlí i ty největší pecivály :-) :-) Všichni jsme si to báječně užili a určitě Vás budu doporučovat dále...Dokonce se na Vás hned druhý den pár lidí ptalo :-) Ze začátku jsem si nedokázala představit svatební zábavu v 6. měsíci těhotenství, ale s Vámi to bylo opravdu nezapomenutelný.. Video je úžasný, vždyť když si ho pustím, tak zavzpomínám jaký to bylo a řvu jak želva.
Michal a Zuzana Vajtrovi (Nučice)
Pavel a Eliška Vojtěchovi (Praha)

Budeme dále doporučovat

Dj Pohotovost jsme si vybrali na základě doporučení restaurace, kde jsme měli svatbu a rozhodně nelitujeme. Komunikace s manželi Cejpkovými byla naprosto skvělá. Na svatbu dorazili s předstihem a s hudbou se skvěle trefili do vkusu všech svatebčanů, takže se nakonec pouze tancovalo a nikdo si ani nevzpomněl na připravené hry pro případ nudy. Navíc jsme jako bonus dostali skvělé video, které si budeme moct pouštět jako připomínku úžasného večera. Určitě budeme dále doporučovat.
Pavel a Eliška Vojtěchovi (Praha)
Pavel Páv, MultiSport Benefit s.r.o. (Brno)

Profesionální práce

Moc děkuji za odvedení profesionální práce na pořádaném teambuildingu. S panem Cejpkem se dobře komunikuje, plní co řekne. Budu se těšit na další budoucí spolupráci.
Pavel Páv, MultiSport Benefit s.r.o. (Brno)