Menu
DJPOHOTOVOST.CZ - Professional music service
DJPOHOTOVOST.CZ - Professional music service


O DJ Pohotovosti

Milujeme, když lidé tančí a baví se.

Pomáháme uspořádat kvalitní zábavu na soukromých i veřejných akcích, jako jsou svatební veselky, oslavy, firemní eventy, klubové párty, plesy a další. Díky pečlivosti během přípravy a talentovaným umělcům s originálním přístupem pobavíme každé publikum. DJ na svatbu (a kamkoliv jinam) zajistíme i pro vás.


Hudba na svatbu od nás

Jako poslání jsme si stanovili sbližování publika pomocí hudby, produkci aktuálních hitů a neustálé posouvání laťky hudební produkce v České republice. Mnohaleté zkušenosti, široké odborné znalosti a schopnost improvizace jsou pro naše klienty zárukou kvality a spokojenosti.

Milujeme, když jsou zákazníci z naší práce nadšeni!Bez Alkoholu!
DJing je práce jako každá jiná, proto při ní nepijeme alkohol! Snažíme se k ní přistupovat zodpovědně, chceme vždy podat 100% výkon a mít nad celou akcí střízlivý nadhled. To je zásada, za kterou si pevně stojíme!
Bez Alkoholu!
Smlouva a pořádek!
To je základ pro jednání na úrovni! Každému klientovi poskytujeme smlouvu o ozvučení, díky které může mít jistotu, že se akce bude 100 % konat. Na nás se můžete spolehnout a s hudbou už si nemusíte dělat starosti.
Smlouva a pořádek!
Kvalitnější zvuk než z CD playerů!
Používáme moderní technologie a zvukové karty od firmy Native Instruments. Ty poskytují zvuk ve studiové kvalitě 24-bit, 96000 Hz, což mnohonásobně převyšuje kvalitu zastaralých CD playerů s pouhými 16-bit, 44100 Hz.
Kvalitnější zvuk než z CD playerů!


Pomáháme hudbou!