DJPOHOTOVOST.CZ - Professional music service

DJ a hudba na firemní akce, oslavy a další společenské události


Zajistíme DJ na rozmanité druhy firemních a společenských akcí. Vše přizpůsobíme vašim požadavkům a připravíme na klíč. Hledáte-li dýdžeje na:

jste na správném místě. Hraní pečlivě plánujeme, disponujeme vlastním vybavením, mnoha roky zkušeností a výdrží až do brzkých ranních hodin. Působíme po celé České republice (Praha, Čechy, Morava, města, venkov) a o naší práci se pochvalně vyjádřila dlouhá řada nadšených zákazníků.


DJ a hudba na firemní večírek v Praze a ČR


Žádná pořádná firemní akce se bez kvalitní muziky neobejde. Víme, že firemní rozpočty jsou napjaté a umíme se jim rozumným rozpočtem přizpůsobit. Ve spolupráci s firemním organizátorem akce (např. oddělení marketingu či event manažer) navrhneme scénář, časový harmonogram, doporučíme vhodný playlist a rozjedeme skvělý večer!


Hudba a DJ na oslavu


Je jedno, co slavíte. Důležitá je dobrá společnost (rodina, přátelé, kolegové), chutné jídlo, dostatek pití a fajn hudba. Zahrajeme vám podle libosti a za dobrou cenu. Čas, termín ani místo konání nehrají roli. Stačí nám jenom napsat.


DJ s hudbou na ples


Plesová sezóna trvá od podzimu až do března a nese se ve znamení tance, krásně ustrojeným dam, elegantních pánů a jedinečné atmosféry báječně prožitých večerů za zvuků hudebního orchestru. Náš discjokej naváže na zábavu přesně v okamžiku, kdy oficiální ráz plesu skončil a vy se potřebujete trochu odreagovat. Jako zakončení maturitního plesu nemá špičkový DJ hrající moderní taneční hudbu chybu!


Hudba a DJ na další společenské události


Zpříjemníme jakýkoliv jiný druh vašeho soukromého i oficiálního setkání, bez ohledu na počet účastníků a velikost místa konání. Náš DJ svou hudbou osladí vaše:

DJ Pohotovost.cz používá cookies. Více informací o pravidlech zpracování osobních údajů.