DJPOHOTOVOST.CZ - Professional music service

Rozjeďte s naším DJ pořádnou párty v klubu, baru i na diskotéce


Světla září, z reproduktorů hraje perfektní muzika, lidé se tančí a baví… Pokud potřebujete profesionálního dýdžeje do svého klubu, baru nebo na diskotéku, jste na správném místě. Náš DJ má k dispozici vlastní profesionální aparaturu, zaměřuje se na aktuální taneční muziku okysličenou zavedenými hity a rád komunikuje s publikem.

Využijte našich dlouholetých zkušeností, působnosti po celé České republice (od Aše přes Prahu a Brno až po Třinec) a kompletního servisu za rozumnou cenu. A podívejte se, co si o naší práci myslí spokojení klienti.


DJ a hudba do baru


Sháníte DJ do baru (Praha, Ostrava a další města)? Přijedeme za vámi s aparaturou zahrnující potřebnou techniku i osvětlení, připravíme koncepci večera a budeme hrát třeba až do rána. Náš playlist do baru obsahuje osvědčené evergreeny i současnou taneční hudbu z hitových rádií.


Hudba a DJ na klubovou párty Praha


Chcete nabídnout hostům vašeho klubu tu nejlepší zábavu? Využijte DJ na klubovou párty v příjemných cenových relacích. Náš diskjockey do klubu nabízí zkušenosti s mixováním taneční muziky, s moderováním akcí, s osvětlením sálů a s vytvářením příjemné atmosféry.


DJ a hudba na diskotéku


Základ každé správné diskotéky tvoří hudební produkce. Zajistěte si diskžokeje na disco s mnohaletými zkušenostmi a stovkami odehraných vystoupení. Náš DJ na diskotéku hraje především styly dance, house, electro & progressive a RnB, ale na svém playlistu má i oldies nebo české a slovenské hity z 80. a 90. let.


Hudba a DJ pro další komerční prostory


Jsme připraveni zahrát v libovolném typu gastronomického, ubytovacího, obchodního či jiného zábavního zařízení. Napište nám a domluvíme se na výhodných podmínkách spolupráce. Čeká vás nejlepší hudba a playlist:

DJ Pohotovost.cz používá cookies. Více informací o pravidlech zpracování osobních údajů.