DJPOHOTOVOST.CZ - Professional music service

Novinky, aktuality a články


Přečtěte si, co je ve společnosti DJ Pohotovost nového, co pro vás připravujeme, kde jsme úspěšně hráli. A spoustu zajímavostí k tomu.
Spustili jsme novou verzi webových stránek DJpohotovost.cz


Srdečně vás vítáme na nové verzi webu DJpohotovost.cz. Ještě září novotou! Věříme, že vás svou grafickou podobou, ovládáním i obsahem zaujme a najdete zde vše, co potřebujete. To znamená DJ na jakýkoliv typ společenské akce, hudební aparaturu k pronájmu nebo profesionální střih zvuku.

Součástí upgradovaných internetových stránek DJpohotovost jsou také sekce, ve kterých se dozvíte více o způsobu naší práce. „Až na prvním místě“ to je ceník, ale také přehled referencí spokojených klientů nebo ochutnávka z naší hudební knihovny.


Vyplňujte a pište, odpovíme hned


Pokud vám vše bude vyhovovat, neváhejte využít rezervačního formuláře, po jehož vyplnění a odeslání se s vámi spojíme, domluvíme podrobnosti k plánované akci a provedeme finanční kalkulaci.

Jestli chcete, napište nám, jak se vám nový web DJpohotovost líbí (nebo nelíbí) a co byste si na něm přáli doplnit (či vylepšit). Děkujeme a těšíme se na spoustu krásných, společných hudebních zážitků.

DJ Pohotovost.cz používá cookies. Více informací o pravidlech zpracování osobních údajů.