DJPOHOTOVOST.CZ - Professional music service

Proč a komu naší hudbou pomáháme


Chceme pomáhat lidem, které osud stihl nelehkou životní situací. Spolupracujeme proto s neziskovou organizací Nadační fond Nehemia a na její rozsáhlou humanitární činnost posíláme část našeho výdělku. Myslíme si, každý by se měl občas zamyslet a věnovat alespoň kousek svého úspěchu potřebným a nemocným.


Více o Nadačním fondu Nehemia


Nadační fond Nehemia se zaměřuje na humanitární pomoc nebo misionářskou činnost v oblastech postižených mimořádnými událostmi (přírodní katastrofy, ozbrojené konflikty). Od svého vzniku v roce 1992 rozvíjí dlouhodobé projekty ve více než 14 zemích celého světa.

K nejvýznamnějším projektům NF Nehemia patří humanitární činnost v chudých zemích Afriky a Asie či misijní výjezdy do Bosny, Moldavska a Zakarpatské oblasti. Organizace podporuje lokální církve a misionáře, pořádá pravidelné roční motlitby a vydává časopis Nehemia Info.

Během naší práce vás však chceme především bavit hudbou a vidět šťastné obličeje při tanci. Dejte nám vědět, jakou akci připravujete, rádi s vámi domluvíme podrobnosti. A potom už všechno zajistíme tak, aby svatba, diskotéka či narozeninová oslava dopadla na jedničku.

DJ Pohotovost.cz používá cookies. Více informací o pravidlech zpracování osobních údajů.