DJPOHOTOVOST.CZ - Professional music service

Vše, co potřebujete vědět o DJ Pohotovost


Posláním společnosti DJ Pohotovost je sbližování publika pomocí hudby s důrazem na aktuální hity a neustálé posouvání laťky hudební produkce v České republice. Mnohaleté zkušenosti, široké odborné znalosti a schopnost improvizace jsou pro naše klienty zárukou kvality a spokojenosti.


Co DJ Pohotovost dělá, abyste si vaše slavnostní chvíle skutečně užili


Díky pečlivosti během přípravy, pestrému playlistu a talentovaným umělcům s originálním přístupem pobavíme každé publikum. Pomáháme uspořádat kvalitní zábavu na soukromých i veřejných akcích, jako jsou:

Poskytujeme též:


Kdo se pro vás v DJ Pohotovost snaží o co nejlepší hudební zážitky


Společnost DJ Pohotovost jsme založili v roce 2016 a od samého začátku nás žene vpřed vášeň k hudbě. Náš tým si vytýčil v rámci základní strategie tato pravidla:


Bez alkoholu

DJing je práce jako každá jiná, proto při ní nepijeme alkohol. Snažíme se k ní přistupovat zodpovědně, chceme vždy podat 100% výkon a mít nad celou akcí střízlivý nadhled.
Bez Alkoholu

Smlouva a pořádek

Jednání na úrovni je základ. Každému klientovi proto poskytujeme smlouvu o ozvučení, díky které má jistotu, že se akce bude konat. Na nás se můžete spolehnout a s hudbou už si nemusíte dělat starosti.
Smlouva a pořádek

Kvalitnější zvuk než z CD playerů

Naše moderní technologie a zvukové karty od firmy Native Instruments poskytují zvuk ve studiové kvalitě 24-bit, 96 000 Hz. Mnohonásobně tak převyšují zastaralé CD playery (jen 16-bit, 44 100 Hz).
Kvalitnější zvuk než z CD playerů
Bez alkoholu
Smlouva a pořádek
Kvalitnější zvuk než z CD playerů


Další podrobnosti ze života DJ Pohotovost


Sledujte pravidelně novinky na našich webových stránkách a na našem facebookovém profilu. Dozvíte se tam více aktuálních informací o tom, co děláme a co pro vás připravujeme nového.

Osud lidí v těžké životní situaci nám není lhostejný. Spoluprací s neziskovou organizací Nadační fond Nehemia se jim naší hudební produkcí snažíme pomoci. Přečtěte si více v sekci Pomáháme hudbou.

A v případě jakéhokoliv dotazu či požadavku nás neváhejte kontaktovat. Vždy vám rádi odpovíme.

DJ Pohotovost.cz používá cookies. Více informací o pravidlech zpracování osobních údajů.