DJPOHOTOVOST.CZ - Professional music service

Zajistěte si DJ na svatbu, oslavu, do klubu a na jiné akce


Využijte služeb naší DJ agentury, pokud hledáte kvalitního a spolehlivého dýdžeje na jakoukoliv společenskou událost soukromého i veřejného charakteru. Společnost DJ Pohotovost pro vás zajistí DJ v Praze i ve zbytku České republiky, neboť působíme celostátně. Náš profesionální tým žije hudbou 24 hodin denně a připraví vám skutečně nezapomenutelné zážitky.


DJ na svatby a svatební obřady


Svatební den patří k nejdůležitějším v životě, proto jistě nechcete podcenit sebemenší detail. Dvojnásob to platí i pro hudbu během svatebního obřadu a svatební veselky. Připravíme kompletní hudební scénář, vybereme vhodnou hudbu, náš DJ vytvoří skvělou atmosféru bez ohledu na místo (Praha či venkov). To vše za rozumné ceny.


DJ do klubu, baru i na diskotéku


Rozjet parádní večer v hudebním klubu? Všichni jsou na parketu, ale zároveň mají kromě tance prostor i na další zábavu? Do vašeho podniku přivedeme dýdžeje, který hraje aktuální taneční muziku i prověřené hity, umí navázat kontakt s publikem a má k dispozici vlastní profesionální aparaturu.


DJ na firemní akce a oslavy


Dobrý diskžokej se hodí také na rozmanité firemní eventy, narozeninové párty, soukromé oslavy a další společenské akce. Vše dopředu pečlivě naplánujeme, přijedeme na místo, nainstalujeme vybavení a hrajeme, dokud všichni tanečníci stojí na nohách!


Pronájem hudební aparatury


Potřebujete si půjčit hudební aparaturu a o zbytek se už postaráte sami? Disponujeme potřebným vybavením a je jenom na vás, v jakém rozsahu si ho chcete pronajmout.


Střih zvuku


Pracovat se zvukovým záznamem můžete samozřejmě sami – specializovaných počítačových programů najdete celou řadu. Pokud ovšem hledáte skutečnou kvalitu, nechte to raději na profesionálech a obraťte se na nás.

DJ Pohotovost.cz používá cookies. Více informací o pravidlech zpracování osobních údajů.