DJPOHOTOVOST.CZ - Professional music service

Reference našich klientů

Jan a Lenka Kožantovi (Praha-Průhonice)

Můžeme tedy vřele doporučit všem!

Moc děkujeme týmu z DJ Pohotovost za perfektní přípravu a obstarání zábavy na naší svatbě. Vše proběhlo dle našch představ a postarali se o zábavu celého večera. Dle našeho přání připravli hudbu k tanci a odpoledne spestřili manželským kvízem. Můžeme tedy vřele doporučit všem, kdo shání kvalitní ozvučení na svatbu nebo jinou akci.
Jan a Lenka Kožantovi (Praha-Průhonice)
Ashley a Ivana Stevensovi (Stratov)

MŮŽEME JEN DOPORUČIT!

Služby DJ pohotovosti jsme objednali na naši svatbu na sobotu 27. července a byli jsme s nimi nad míru spokojeni. Nejdříve proběhlo příjemné jednání a výběr hudby a doladění detailů a následná produkce DJ Em Jey, který byl naším DJ, byla excelentní. DJ hrál výběr z britské, americké i české hudební scény a nakonec jsme se roztančili tak moc, že jsme si nechali přidat další hodinu. Moc děkujeme za perfektní služby, můžeme jen doporučit dalším, kteří hledají hudbu na jakoukoli akci.
Ashley a Ivana Stevensovi (Stratov)
Veronika Bílá (Panství Dlouhá Lhota)

Dokonalá spolupráce

Moc děkujeme za skvěle odvedenou službu. Chtěli bychom vás moc pochválit za skvělý cit pro muziku, která všechny naše hosty a nás bavila od odpoledne do pozdních hodin. Kromě boží hudby jste se ukázali i jako vtipní moderátoři za což vám děkujeme! Celá domluva byla naprosto skvělá, děláte super práci. Snad vás brzo uvidíme na svatbě někoho z našich kamaradů, nebo na oslavě našich narozenin. Ještě jednou děkujeme za skvělý hudební zážitek :)
Veronika Bílá (Panství Dlouhá Lhota)
Jitka a Jan Kočárkovi (Praha)

O vše se postarali!

Děkujeme DJ Pohotovost za lidský a zároveň profesionální přístup během celé naší svatby. O přípravách ani nevíme, o vše se postarali. DJ vkusně oblečený, hrál na přání a byl velmi dobře orientovaný na to, na co lidi slyší :-) DĚKUJEME A VŘELE DOPORUČUJEME.
Jitka a Jan Kočárkovi (Praha)
Tomáš Zikmund (Zbiroh)

Výborná hudební produkce!

Předně bych vyzdvihl skvělou komunikaci, přehledné web. stránky a profesionální přístup. Po vyplnění rezervačního formuláře na webu DJ Pohotovosti mi paní Cejpková obratem zavolala, abychom doladili detaily a domluvili termín schůzky pro podepsání smlouvy a upřesnění repertoáru, který zazní. Vše následující proběhlo podle domluvy. DJ dorazil připraven dokonce s celou diskografií kapel, které jsme chtěli zahrát. Výborná hudební produkce, kouř, světla a lasery pak vytvořili úžasnou show na závěr svatební hostiny. Doporučuji.
Tomáš Zikmund (Zbiroh)
DJ Pohotovost.cz používá cookies. Více informací o pravidlech zpracování osobních údajů.