DJPOHOTOVOST.CZ - Professional music service

Reference našich klientů

Jitka a Jan Kočárkovi (Praha)

O vše se postarali!

Děkujeme DJ Pohotovost za lidský a zároveň profesionální přístup během celé naší svatby. O přípravách ani nevíme, o vše se postarali. DJ vkusně oblečený, hrál na přání a byl velmi dobře orientovaný na to, na co lidi slyší :-) DĚKUJEME A VŘELE DOPORUČUJEME.
Jitka a Jan Kočárkovi (Praha)
Tomáš Zikmund (Zbiroh)

Výborná hudební produkce!

Předně bych vyzdvihl skvělou komunikaci, přehledné web. stránky a profesionální přístup. Po vyplnění rezervačního formuláře na webu DJ Pohotovosti mi paní Cejpková obratem zavolala, abychom doladili detaily a domluvili termín schůzky pro podepsání smlouvy a upřesnění repertoáru, který zazní. Vše následující proběhlo podle domluvy. DJ dorazil připraven dokonce s celou diskografií kapel, které jsme chtěli zahrát. Výborná hudební produkce, kouř, světla a lasery pak vytvořili úžasnou show na závěr svatební hostiny. Doporučuji.
Tomáš Zikmund (Zbiroh)
Luděk Drmla (Jáchymov)

Super párty!

Velmi děkujeme za skutečně skvěle zorganizovanou produkci. DJ byl úplně super po všech stránkách. Přesně dokázal odhadnout náladu publika a ikdyž nás bylo méně, než jsme počítali, tak to byla fakt super párty a všichni se ptali jestli přijede i v sobotu.
Luděk Drmla (Jáchymov)
Václav a Julie Hylští (Praha)

Všichni hosté se bavili!

Děkujeme DJ pohotovost za skvělý večer. Aparatura i DJ byli skvělí, přijeli s hodinovým předstihem a vše si připravili. DJ byl ochotný, pouštěl písničky které jsme chtěli. Mlhostroj byl pro děti opravdu skvělou zábavou. Cena a komunikace byla taky skvělá. Všichni hosté se bavili a tancovali do poslední chvíle. Ještě jednou děkujeme.
Václav a Julie Hylští (Praha)
Lenka Bauerová (Praha)

Tančily jsme až do rána!

Moc děkujeme za skvělou organizaci , lidský přístup :-) a perfektní přípravu ... Narozeniny jsme slavily 4 "bosorky" dohromady a všechny jsme si vaší hudby velmi užívaly. Písničky byly vybrány s citem dle našich podkladů, časy jsme si ujasnily na místě a tančily jsme až do rána. Děkujeme moc a rády se na vás opět obrátíme :-)
Lenka Bauerová (Praha)
DJ Pohotovost.cz používá cookies. Více informací o pravidlech zpracování osobních údajů.